Uderzenia gorąca u kobiet w wieku pomenopauzalnym (rekrutacja otwarta)

Główny badacz:

 • dr n. med. Krzysztof Katulski

Opis:

 • W badaniu ocenia się doustny lek badany, aby sprawdzić, czy może on ograniczyć występowanie uderzeń gorąca i nocnego pocenia u kobiet w wieku pomenopauzalnym.

  Należy spełnić podstawowe kryteria tj.
  • Kobieta w wieku pomenopauzalnym od 40 do 65 lat
  • Doświadczasz uderzeń gorąca każdego dnia
  • Nie stwierdzono u Ciebie cukrzycy, nowotworu, choroby serca

  Sponsor badania przygotował specjalną stroną poświęconą tylko i wyłączenie temu badaniu:
  https://global.e4comfort.com/pl-pl/

  Aby sprawdzić, czy spełnia Pani pełne kryteria kwalifikacji, należy się skontaktować z zespołem prowadzącym badanie kliniczne, dzwoniąc pod podany niżej numer telefonu lub pisząc wiadomość e-mail na poniższy adres. Jeśli zdecyduje Pani, że chce wziąć udział w badaniu, lekarz prowadzący badanie i personel badania przeprowadzą niezbędne oceny, aby się upewnić, że spełnia Pani wszystkie wymagania związane z badaniem.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Clinical Research Center Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MEDIC-R Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-848) przy ul. Poznańska 3/31, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000248957, NIP: 781 187 34 29, REGON: 301935203. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych dostępne są w naszej Polityce Transparentności zamieszczonej na stronie internetowej www.medic-r.pl

Kontakt:

 • Jeśli chcą Państwo skorzystać z innowacyjnego leczenia, uprzejmie proszę o kontakt się z naszym koordynatorem badań klinicznych:
  Magdalena Kołodziejczuk
  tel. +48 500 799 053
  biuro@cr-center.pl
  https://www.facebook.com/MedicrPoznan
Rejestracja telefoniczna