Holter

Diagnostyka i leczenie

 • Holter RR

  Holter RR czyli holter ciśnieniowy to badanie diagnostyczne polegającym na automatycznym, całodobowym monitorowaniu ciśnienia tętniczego krwi przez ciśnieniomierz. Holter RR jest zakładany na ramię pacjenta na okres 24 godzin. W tym czasie pacjent powinien poddawać się naturalnemu rytmowi swojego życia.

  mniej
 • Holter EKG

  EKG czyli elektrokardiogram, to badanie serca polegające na rejestrowaniu elektrycznej aktywności serca za pomocą elektrod zamocowanych na skórze klatki piersiowej. Holter EKG jest zakładany na klatkę piersiową pacjenta na okres 24 godzin. W tym czasie pacjent powinien poddawać się naturalnemu rytmowi swojego życia.

  mniej

Jak przygotować się do badania?

Holter nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jedyny wymóg dotyczy zamocowania elektrod przy holterze EKG – należy zadbać, by skóra klatki piersiowej była czysta i nie posmarowana żadnymi olejkami czy balsamami, a u mężczyzn z obfitym owłosieniem klatki piersiowej wskazane jest usunięcie owłosienia przed badaniem.

Cennik

 • Holter RR
  100zł
 • Holter EKG
  100zł
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medic-r; Ul. Poznańska 3; 60-848 Poznań, w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".