Miastenia

Główny badacz:

 • dr n. med. Artur Drużdż

Opis:

 • MycarinGstudy to badanie kliniczne opracowane wspólnie ze społecznością skupioną wokół problemów osób cierpiących na miastenię. Ma na celu ocenę skuteczności potencjalnego, wyjątkowego leku podawanego podskórnie - rozanolixizumab w porównaniu do placebo.


  Badanie MycarinGstudy odbywa się w kilku różnych etapach i trwa 18 tygodni. Jest możliwość kontynuacji leczenia w badaniu otwartym, które wynosi 52 tygodnie.

  Sponsor badania przygotował stronę internetową o badaniu: https://www.mycaringstudy.com/

  Aby spełnić wymagania dla programu MycarinGstudy, uczestnik musi spełnić podstawowe kryteria:
  mieć postawioną diagnozę uogólnionej miastenii MG (gMG)
  mieć co najmniej 18 lat
  mieć objawy choroby MG o natężeniu łagodnym do ciężkiego obejmujące nie tylko same oczy


  Aby sprawdzić, czy spełnia Pan/Pani pełne kryteria kwalifikacji, należy się skontaktować z zespołem prowadzącym badanie kliniczne, dzwoniąc pod podany niżej numer telefonu lub pisząc wiadomość e-mail na poniższy adres. Jeśli zdecyduje Pan/Pani, że chce wziąć udział w badaniu, lekarz prowadzący badanie i personel badania przeprowadzą niezbędne oceny, aby się upewnić, że spełnia Pan/Pani wszystkie wymagania związane z badaniem.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Clinical Research Center Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MEDIC-R Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-848) przy ul. Poznańska 3/31, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000248957, NIP: 781 187 34 29, REGON: 301935203. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych dostępne są w naszej Polityce Transparentności zamieszczonej na stronie internetowej www.medic-r.pl

Kontakt:

 • Jeśli chcą Państwo skorzystać z innowacyjnego leczenia, uprzejmie proszę o kontakt się z naszym koordynatorem badań klinicznych:
  Magdalena Kołodziejczuk
  tel. +48 500 799 053
  biuro@cr-center.pl
  https://www.facebook.com/MedicrPoznan
Rejestracja telefoniczna