Wrzodziejące zapalenie jelita grubego

Główny badacz:

 • dr. n. med. Marcin Hańczewski

Koordynator badania:

 • Jacek Kaźmierski

Opis:

 • Poszukujemy pacjentów z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego chcących wziąć udział w badaniu klinicznym, którego celem jest opracowanie i wdrożenie nowych metod leczenia.
  Jeśli spełniasz podstawowe kryteria włączenia tj.
  • wiek powyżej 18 roku życia
  • potwierdzone rozpoznanie choroby - wrzodziejące zapalenie jelita
  to oferujemy darmową ocenę stanu zdrowia w celu włączenia do badania, a następnie opiekę medyczną w trakcie i po okresie trwania badania klinicznego.

  Wszystkie prowadzone przez nas badania kliniczne odbywają się pod nadzorem niezależnej Komisji Bioetycznej i za zgodą Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Clinical Research Center Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością MEDIC-R Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-848) przy ul. Poznańska 3/31, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000248957, NIP: 781 187 34 29, REGON: 301935203. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych dostępne są w naszej Polityce Transparentności zamieszczonej na stronie internetowej www.medic-r.pl

Kontakt:

 • Jeśli chcą Państwo skorzystać z innowacyjnego leczenia, uprzejmie proszę o kontakt się z naszym koordynatorem badań klinicznych:
  Magdalena Kołodziejczuk
  tel. +48 500 799 053
  biuro@cr-center.pl
  https://www.facebook.com/MedicrPoznan
Rejestracja telefoniczna Umów online